Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Partnerzy

Sponsorzy

reklama_nadlesnictwo.jpg

Anita w czołówce Polskich bilardzistek

W niedzielę 16.09.2012 r. w klubie Frame w Łodzi odbył się trzeci turniej z cyklu Cleaner Junior Tour w pool bilard. Ten turniej okazał się bardzo udany dla bilardzistki UKS Bila Zduny Anity Radzimińskiej.

W trzeciej odsłonie dziewczęta grały w odmianę 9-bil, a chłopcy w 14/1. Łącznie zagrało blisko 90 młodych bilardzistów. Anita rozpoczęła turniej niezbyt udanie ulegając w pierwszym pojedynku A. Łuczyńskiej z UKS Dąbrowa Łódź 3:2. Jednak po tej przegranej szybko otrząsnęła się z porażki i w kolejnym pojedynku pokonała S. Najkowską 3:1. Następne mecze były już serią zwycięstw zdunowskiej bilardzistki. Wygrała z J. Chłodzinską 3:2, M. Bonek 3:1, K. Piepiórka 3:0. W ćwierćfinale pokonała w ładnym stylu A. Chabowską z Dąbrówki Tczewskiej 4:1.  Dopiero w półfinale musiała uznać wyższość bardziej doświadczonej zawodniczki z UKS 13 Joker Tomaszów Maz. Darii Kobackiej i przegrała 2:4. Dzięki wspaniałej postawie na turnieju awansowała do pierwszej ósemki bilardzistek w kraju.

Pozostałe bilardzistki ze Zduny Magdalena Konrady i Weronika Karwik zajęły 17 miejsce.

W kategorii chłopców z dobrej strony pokazał się Kamil Szymanowski . Dzięki dobrej grze w drugiej części turnieju wszedł do rundy pucharowej turnieju gdzie przegrał nieznacznie  z P. Giedyk 40:35. Karol Wiatrak i Konrad Witek nie awansowali z fazy grupowej turnieju.

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS | Joomla templates.