Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Partnerzy

Sponsorzy

reklama_nadlesnictwo.jpg

Artykuły

Drużynowe Bilardowe Mistrzostwa Polski w Kielcach

W dniach  28-30.09.2007 r.  w Centrum Szkolenia Bilardowego PZBil w Kielcach odbyły się Drużynowe Bilardowe Mistrzostwa Polski UKS-ów dla grupy zawodników zrzeszonych  w Uczniowskich Klubach Sportowych z rocznika 1991 i młodsi. Mistrzostwa odbyły się w odmiany gry: „2 x 9-bil i 1 x 8 bil”  - min. do 3 wygranych partii.  W mistrzostwach zagrały 23 drużyny zakwalifikowane do mistrzostw przez PZBil. UKS „Bila” w Zdunach reprezentowali: Patryk Krakowski, Maciej Szeszycki i Kamil Szymanowski. Reprezentacja ze Zdun była jedną z najmłodszych wiekowo drużyn. Pierwszy mecz rozegrali z UKS „Piątka Plus” z Białej Podlaskiej. Patryk Grał w odmianę „8 bil” i odniósł zwycięstwo 3:2. Maciej i Kamil grali w odmianę „9 bil”. Obydwoje ulegli bardziej doświadczonym przeciwnikom. Następny mecz rozgrywali z ćwierćfinalistami mistrzostw UKS „Hubertus” Tczew. Równą walkę stoczył Maciej z przeciwnikiem z Tczewa. Jednak pomimo dobrej postawy naszych zawodników ulegli oni 0:3.
Nieodzownymi do osiągania sukcesów turniejowych przez naszych chłopców są kolejne stoły bilardowe, aby ich treningi stały się bardziej efektywne.

Mistrzostwa Polski w Tczewie

W dniach 17-19 maja 2007 r. odbyły się w Tczewie Indywidualne Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w bilardzie. Uczestnicy rywalizowali grając w odmianę bilarda - "9-bil" w kategoriach: pupile - czyli uczniowie szkół podstawowych; juniorzy - czyli uczniowie szkół gimnazjalnych oraz girls - dziewczęta (kategoria otwarta, rocznik 1991 i młodsze zawodniczki).
Były to pierwsze mistrzostwa w których uczestniczyli zdunowiacy. W zawodach wzięły udział 24 drużyny z całej Polski. Klub nasz reprezentowało 2 zawodników: Patryk Krakowski i Dariusz Roszak. Obydwaj nie stanęli tym razem na podium, ale mieli okazje rozegrać mecze z najlepszymi i mogli podpatrzeć mistrzów naszego kraju.
Dziękujemy naszym sponsorom Hodowli Owczarka Niemieckiego TREBORTIM, firmie LUDZIS i sklepikowi szkolnemu za umożliwienie udziału w tak prestiżowym turnieju.

Sparing z Dobrzycą

25 kwietnia 2007 r. bilardziści z UKS "BILA" rozegrali swój pierwszy mecz sparingowy ze starszą wiekowo drużyną ze Szkoły Podstawowej w Dobrzycy. Mecz był bardzo zacięty i poziom wyrównany. Prowadzenie objęli szóstoklasiści z Dobrzycy i nie oddali zwycięstwa do końca meczu. Czwartoklasiści ze Zdun wykazywali większa determinację i wolę zwycięstwa, jednak drużynę przeciwników cechowała większa pewność siebie i mecz zakończył się wynikiem 7:1. Honorowego frejma dla Zdun wygrał Maciej Szeszycki.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS | Joomla templates.