Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Partnerzy

Sponsorzy

reklama_konarczak.jpg

Artykuły

I Zdunowski Turniej Bilardowy

29 stycznia 2008 r. odbył się I Zdunowski Turniej Bilardowy dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum. Do walki stanęło 27 zawodników i zawodniczek. Rozgrywki odbywały się systemem pucharowym. Po zaciętym pojedynku finałowym zwycięzcą turnieju i pierwszym Mistrzem Zdun w Bilarda został Marek Matela wygrywając z Sebastianem Gradelem 2:1. Kolejne miejsce zajął Bartek Pawlaczyk pokonując w walce o III miejsce Karola Wiatraka 2:0. Wśród dziewcząt najlepsza była Anna Wostal. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali napoje i drożdżówki. Zwycięzcy dostali puchary, cenne nagrody i dyplomy. Fundatorem nagród była Gminna Komisja Alkoholowa. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez UKS BILA.

Regionalne Centrum Szkolenia Sportu Bilardowego

18 stycznia 2008 r. odbyło się oficjalne otwarcie Regionalnego Centrum Szkolenia Sportu Bilardowego z udziałem przedstawicieli kuratorium, samorządu i dyrekcji szkoły. Uroczystego rozbicia bil na nowym stole dokonała Przewodnicząca Rady Gminy p. Anna Strugała.
Dostrzeżono naszą działalność i w grudniu 2007 r. dostaliśmy z PZBil dwa nowe stoły bilardowe i uzyskaliśmy  status Regionalnego Centrum Szkolenia Sportu Bilardowego, jedynego na teren byłego województwa kaliskiego. Z pomocą Dyrektora Zespołu Szkół założono nowe oświetlenie nad stołami oraz zakupiliśmy wyposażenie sali.
29 stycznia organizujemy I Zdunowski Turniej Bilardowy dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum z gminy Zduny. Zamierzamy z pomocą sponsorów wprowadzić cykliczne turnieje cztery razy do roku o zasięgu wojewódzkim „Zduny – Cup” oraz brać udział w turniejach wynikających z kalendarza PZBil.
Dzięki nowym stołom mogliśmy rozszerzyć naszą działalność i przyjęliśmy do klubu nowych chętnych uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Aktualnie systematycznie trenuje 24 uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Mamy nadzieję, że to Centrum Szkoleniowe pozwoli jak największej liczbie uczniów rozwijać swoje zainteresowania i jest dobrym początkiem do pozyskania kolejnych stołów bilardowych.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS | Joomla templates.