Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Partnerzy

Sponsorzy

reklama_bielflag.jpg

I Cleaner Junior Tour 2012

Ponownie młodzi bilardziści ze Zdun spisali się dobrze na turnieju w Łodzi. W niedzielę 1 kwietnia 2012 r. reprezentacja UKS Bila w składzie: Weronika Karwik, Magdalena Konrady, Anita Radzimirska, Kamil Szymanowski, Karol Wiatrak, Konrad Witek i trenerzy Ilona i Paweł Galeja wzięli udział w pierwszym turnieju w 2012 r. Cleaner Junior Tour. Dziewczęta grały w odmianę 8 - bil a chłopcy 9 - bil.

Bardzo ładnie na turnieju zaprezentowała się Weronika pokonując kolejno N. Kreft i J. Cieślak 3:0 trafiła na liderkę rankingu dziewcząt Anitę Sochacką ze Srocka. Nie przeszkodziło jej to również w pokonaniu liderki 3:1. W ćwierćfinale grała z Darią Kobacką z Tomaszowa Mazowieckiego i po wyrównanym pojedynku przegrała 2:3. Ostatecznie zajęła wysokie piąte miejsce w turnieju. Podobnie zagrały pozostałe dziewczęta. Anita zajęła dziewiąte miejsce a Magda trzynaste. Dobrze to rokuje na kolejne turnieje w tym sezonie.

W grupie chłopców z dobrej strony pokazał się Konrad Witek pokonując D. Krzewińskiego 4:0 i M. Maciaszczyka z Rękoraju 3:1 dostał się do rundy pucharowej, w której grał z dużo starszym Damianem Dulą z Tomaszowa Maz. i przegrał 0:4. Po turnieju został sklasyfikowany w grupie juniorów młodszych na bardzo wysokim 7 miejscu. Niestety nie można tego powiedzieć o pozostałych bilardzistach Karolu i Kamilu, którzy zajęli w grupie juniorów starszych odległe 18 miejsce.

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS | Joomla templates.