Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Partnerzy

Sponsorzy

reklama_nadlesnictwo.jpg

III turniej Bilard Sport Amator Challenge 2012

III turniej Bilard Sport Amator Challenge 2012 rozegrany 31 marca 2012 w Zdunach obfitował w mnóstwo niespodzianek. Do gry przystąpili zawodnicy z Wrocławia, Krotoszyna, Oleśnicy, odnowiona ekipa z Ostrowa Wlkp i Zdun. Najwięcej radości trenerowi - Pawłowi Galei i sobie samym sprawili młodzi adepci ze Zdun. Filip Poczta stał się postrachem krotoszyńskich bilardzistów. Najpierw pokonał Daniela Antoniewicza 4:1. Po przegraniu z Karolem Wiatrakiem 3:4, trafił na kolejnego zawodnika z Krotoszyna Adama Pługowskiego, którego również pokonał 4:1. Dopiero Marcin Kłopocki zatrzymał zmęczonego kilkoma meczami młodego bilardzistę i wygrał z nim 4:2.

Jeszcze większą sensacją zakończył się pojedynek Anita Radzimirska - Jakub Kucharski. Nikt przed meczem nie dawał szans młodej bilardzistce ze Zdun w pojedynku z utytułowanym bilardzistom wrocławskim. Jednak po wygraniu przez Anitę trzeciej z kolei partii, oczy wszystkich widzów zgromadzonych w Zdunowskim Centrum Bilardowym zwróciły się na ten stół.  Każda bila wbita przez Anitę spotkała się z dużym aplauzem. Anita ze stoickim spokojem wbijała swoje kulki i nie zostawiała przeciwnikowi łatwych bil. Przy faulu ostatniej bili Jakub poddał partię i Anita przy dużym aplauzie wygrała 4:1!!

Niestety pozostali zawodnicy ze Zdun nie grali tak koncertowo i punkty zwycięzcy pojechały tym razem do Oleśnicy. W bardzo wyrównanym finale Radosław Misiewicz z Oleśnicy pokonał Patryka Kubickiego z Ostrowa Wlkp. Po trzech turniejach Radosław zajmuje szóste miejsce, pomimo iż nie brał udziału w pierwszym turnieju. Przy takich wynikach oleśnicki bilardzista na pewno dołączy do finałowej piątki, wygrywającej paszporty na Mistrzostwa Polski Amatorów w Łodzi.

Tabela po III turniejach znajduje się tutaj.

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS | Joomla templates.