Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Partnerzy

Sponsorzy

reklama_konarczak.jpg

Mistrz w Zdunach

Zespół Szkół w Zdunach był gospodarzem trzeciego dnia tourne w ramach projektu Bilard Sportem Wszystkich - POLSKA GRA W BILARD. Tak jak na poprzednich spotkaniach młodzież wspaniale się bawiła poznając jednocześnie zalety uprawiania sportu bilardowego. Co ciekawe w Szkole w Zdunach w BILARD umie grac każdy !!! To oczywiście szczególna zasługa p. Ilony i Pawła Galeja , którzy prowadzą Uczniowski Klub Sportowy BILA Zduny. Serdecznie dziękujemy za wspaniała zabawę i mamy nadzieję, że udało nam się Was zachęcić do uprawiania naszej wspaniałej dyscypliny sportu.

Galeria

Film

 


Weronika i Czarek zwycięzcami ligi.

W sobotę 29 listopada 2014 r. miała miejsce czwarta odsłona Wielkopolskiej Młodzieżowej Ligii Bilardowej. W rozgrywkach oprócz Akademii Bilardowej Rokietnica, UKS Sowinka z Sowiny Błotnej, ZS nr 14 z Wrocławia, gospodarzy – UKS Bila Zduny wzięli udział zawodnicy z Czech i Słowacji – Maple Pool Club Pardubice i 1.BC Liptovský Hrádok. Turniej stał się turniejem międzynarodowym. Ze względu na dużą liczbę uczestników turniej rozgrywano w dwóch salach – w Zespole Szkół w Zdunach oraz w BILI Krotoszyńskim Centrum Bilardowym.
Turniej rozgrywano w odmianę 9 – bil do 3 wygranych partii. Wiele pojedynków było bardzo wyrównanych i emocje z jakimi zmagali się młodzi bilardziści często zwyciężały. Tylko najlepsi, potrafili opanować swoje emocje i znaleźli się w półfinałach.
W kategorii juniorek w pierwszym półfinale Anita Radzimirska pokonała Magdalenę Konrady (obydwie UKS BILA) 4:3 a w drugim Weronika Karwik (UKS BILA) pokonała Agnieszkę Kolecką (Akademią Bilardowa Rokietnica) 4:1. W finale Weronika Karwik pokonała Anitę i została ponownie Mistrzynią Wielkopolski w pool bilardzie.
W juniorach Krzysztof Kaczmarek (Akademia Bilardowa Rokietnica) wygrał z Radkiem Musilem (Maple Pool Club Pardubice) 4:2 a Czarek Jarosz (UKS BILA) Michala Javůrka (Maple Pool Club Pardubice) 4:0. W finale lepszy okazał się Czarek i został Mistrzem Wielkopolski w pool bilardzie.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy Starostwu Krotoszyńskiemu za ufundowanie nagród i pucharów na cały cykl turniejów.

Zdunowscy bilardziści na podium Wielkopolskiej Młodzieżowej Ligii Bilardowej

W sobotę 7 czerwca 2014 r. w BILI w Krotoszyńskim Centrum Bilardowym miała miejsce druga odsłona Wielkopolskiej Młodzieżowej Ligii Bilardowej. Na starcie stanęło 26 bilardzistek i bilardzistów z Wielkopolski. Tym razem mecze rozgrywano w odmianę 8 –bil. Coraz śmielej w rozgrywkach poczynają sobie młodzi bilardziści z UKS Sowinka Błotna. Jednak o prym pierwszeństwa najcięższe pojedynki tradycyjnie stoczyli już zawodnicy Akademii Bilardowej Rokietnica i UKS BILA Zduny. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Anita Radzimirska (UKS BILA Zduny) pokonując w finale Agnieszkę Kolecką Akademia Bilardowa Rokietnica. Trzecie miejsca zajęły bilardzistki ze Zdun Magdalena Konrady i Weronika Karwik. W kategorii chłopców również zwyciężył bilardzista w UKS BILA Zduny Cezary Jarosz wygrywając 3:0 z Krzysztofem Kaczmarkiem Akademia Bilardowa Rokietnica. Trzecie miejsca przypadły Dominikowi Piszczkowi i Damianowi Wierzykowi (obydwaj UKS BILA Zduny).

W tej edycji ligi fundatorami nagród było Starostwo Powiatowe Krotoszyn i firma Euro Doner z Kobierna.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS | Joomla templates.