slide 1 slide 2 slide 3

Partnerzy

Sponsorzy

Cleaner Junior Tour 2012

W minioną niedzielę 14.10.2012 r. w Łodzi rozegrano ostatnie tegoroczne zawody pool bilardowe z cyklu Cleaner Junior Tour. Czas więc na podsumowanie całego sezonu 2012.
W kategorii dziewcząt rywalizowało 40 zawodniczek,  które grały w dwie odmiany gry 8 i 9 bil w rundzie wiosennej i ponownie w te same dwie odmiany w rundzie jesiennej.
Najlepiej z UKS Bila Zduny zaprezentowała się Anita Radzimirska, która zgromadziła 313 pkt. i zajęła najwyższe do tej pory 8 miejsce w rankingu Polskiego Związku Bilardowego. Bardzo blisko sukcesu była również Weronika Karwik. Po dwóch turniejach zajmowała 8 miejsce, jednak nie najlepszy start w edycji wrześniowej spowodował, że spadła poza pierwszą dziesiątkę rankingu.
W kategorii chłopców zagrało ponad 100 zawodników z 33 klubów i 8 województw.
W ciągu całego roku,  największa liczbę punktów z UKS Bila Zduny zgromadził Kamil Szymanowski - 262  i zajął 16 miejsce. Niestety nie wystarcza to, aby zakwalifikować się do Mistrzostw Polski Juniorów i wiosną 2013 r. będzie musiał włączyć w eliminacjach do tych mistrzostw.
W klasyfikacji drużynowej UKS Bila Zduny został sklasyfikowany na 6 miejscu. Jest to najwyższa pozycja klubu w dotychczasowych startach zdunowskich bilardzistek i bilardzistów w turniejach Cleaner Junior Tour.

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS | Joomla templates.