Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Partnerzy

Sponsorzy

reklama_bmeko.jpg

V Turniej Bilard Sport Amator Challenge 2012

W sobotę 22 września w Zdunowskim Centrum Bilardowym odbyły się ostatnie, piąte eliminacje do Bilard Sport Amator Challenge 2012. W turnieju z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy z Dolnego Śląska. Drugie i trzecie miejsce zajęli zawodnicy z Wrocławia Jakub Kucharski i Robert Baylis. Zwyciężył zawodnik z Ostrowa Wlkp. Patryk Kubicki. Ze Zdun najlepiej zagrał Kamil Szymanowski, który w półfinale uległ J, Kucharskiemu 4:2. Cały turniej czołówka zdunowskich bilardzistów grała bardzo skoncentrowana i wygrała pojedynki z wyżej punktowanymi przeciwnikami. Kamil Szymanowski w ładnym stylu pokonał wicelidera rankingu Krzysztofa Gołąb z Wrocławia 4:2, Konrad Witek pokonał dużo starszego Patryka Sikorę z Ostrowa Wlkp. 4:2.
Po rozegraniu wszystkich pięciu eliminacji zwyciężył w rankingu Patryk Kubicki z Ostrowa Wlkp. Drugie miejsce zajął Jakub Kucharski a trzeci Krzysztof Gołąb. Obydwaj z Wrocławia. Czwarte miejsce zajęli ex aequo zawodnicy UKS Bila Zduny Kamil Szymanowski i Sebastian Gradel. Tuż za premiowanym miejscem wyjazdem na Mistrzostwa Polski Amatorów, na szóstym miejscu znajduje się Karol Wiatrak ze Zdun i Grzegorz Kośmider z Krotoszyna. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju sprawował opiekę sędzia PZBil Paweł Galeja.
Piątka najlepszych bilardzistów ze zdunowskich eliminacji weźmie udział w dn. 23 – 25 listopada 2012 r. w Mistrzostwach Polski Amatorów w Łodzi. Gratulujemy!
Tabela po V turniejach znajduje się tutaj.

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS | Joomla templates.