Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Partnerzy

Sponsorzy

reklama_konarczak.jpg

Wielkopolska Liga Bilardowa II odsłona

We wtorek 26 czerwca 2012 r. miała miejsce druga odsłona Wielkopolskiej Ligii Bilardowej. W turnieju wzięło udział blisko czterdzieści bilardzistek i bilardzistów z Wielkopolski. Oprócz UKS Bila Zduny była drużyna Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej z Pogorzeli pod opieką Moniki Nowak, Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej z Krobi pod opieką Magdaleny Chudy, Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej z Gostynia pod opieką Małgorzaty Stankiewicz i drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach pod opieką Mieczysława Kruszczyńskiego. Turniej w odmianę  9- bil sędziowali Ilona i Paweł Galeja.

Podobnie jak przed miesiącem doszło do kilku niespodzianek. W kategorii juniorek zwyciężyła Anita Radzimirska pokonując w finale Marzenę Wachowiak. Trzecie miejsca zajęły Konrady Magdalena i Weronika Karwik. Po dwóch turniejach w rankingu o miano najlepszej bilardzistki w Wielkopolsce prowadzi Marzena Wachowiak.

Do dużych zmian doszło w kategorii szkoły podstawowej. Filip Poczta po zwycięstwie nad Kamilem Widerą awansował do trójki najlepszych zawodników ligi. Trzecie miejsce zajął Bała Krzysztof i Swora Piotr. Po dwóch turniejach w rankingu prowadzi trzech zawodników z taką samą liczbą punktów. W tej grupiei wzięło udział  trzech najmłodszych zawodników UKS Bila Zduny: Konrad Głownicki, Łukasz Fluder i Miłosz Motyka. Chłopcy stoczyli bardzo zacięte pojedynki ze starszymi kolegami.

W kategorii juniorów sytuacja nie uległa zmianie po poprzednim turnieju.  Ponownie zwyciężył Karol Wiatrak, drugie miejsce zajął Kamil Szymanowski. Na trzecie miejsce awansował Dariusz Roszak.

W grupie juniorów starszych bardzo ładnie zaprezentował się zawodnik z Krobi Kamil Matuszewski pokonując w finale faworyta ze Zdun Konrada Krukowskiego. Trzecie miejsce zajął Mądroszkiewicz Daniel i Ławniczak Mateusz.

Aktualne rankingi.

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS | Joomla templates.