Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Partnerzy

Sponsorzy

reklama_konarczak.jpg

Artykuły

Szkoła Ponadgimnazjalna

 

Lp Nazwisko Imię Klub i miasto I II III IV Razem
1 Krukowski Konrad ZSP Zduny 12 10 12  10 44
2 Marciniak Rafał ZSP Zduny 8 8 9 12 29
3 Mądroszkiewicz Daniel ZSP Zduny 9 9 10 0 28
4 Matuszewski Kamil Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa Krobia 7 12 0  0 19
  Wenderski Jakub Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa Krobia 10 6 0  0 16
6 Świst Kamil Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa Krobia 7 8 0  0 15
  Ławniczak Mateusz Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa Gostyń 6 9 0  0 15
8 Mikołajczyk Szymon Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa Gostyń 6 7 0  0 13
  Szopa Mateusz Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa Gostyń 6 7 0  0 13
10 Urny Błażej Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa Gostyń 9 0 0  0 9
11 Sikorski Jakub Młodzieżowa Świetlica Środowskowa Krobia 8 0 0  0 8
12 Łukowiak Dariusz ZSP Zduny 6 0 0  0 6
13 Janicki Mateusz Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa Gostyń 5 0 0  0 5

Gimnazjum

 

Lp

Nazwisko

Imię

Klub i miasto

I

II

III

IV

Razem

1

Wiatrak

Karol

UKS Bila Zduny

12

12

10

10

44

2

Witek

Konrad

UKS Bila Zduny

9

0

12

12

33

2

Szymanowski

Kamil

UKS Bila Zduny

10

10

9

 0

29

4

Roszak

Dariusz

UKS Bila Zduny

8

9

0

 0

17

5

Andrysiak

Mateusz

UKS Sprinter Szadek

9

0

0

 0

9

 

Lehmann

Jakub

Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa Pogorzela

0

9

0  0

9

 7

Łabarzewski

Przemysław

Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa Pogorzela

0

8

0  0

8

 

Manuszak

Emil

Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa Pogorzela

0

8

0  0

8

 

Słomiński

Kryspin

Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa Pogorzela

8

0

0

0

8

10

Celka

Dariusz

Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa Krobia

7

0

0

 0

7

 

Dziewczęta

 

Lp Nazwisko Imię Klub i miasto I II III IV Razem
1 Karwik Weronika UKS Bila Zduny 9 9 12 12 42
2 Wachowiak Marzena UKS Bila Zduny 12 10 10 9 41
3 Radzimirska Anita UKS Bila Zduny 9 12 7 10 38
4 Konrady Magdalena UKS Bila Zduny 10 9 8 9 36
5 Marszałek Monika SP Baszków 8 0 9 8 25
6 Nowak Weronika UKS Bila Zduny 0 7 9 6 22
7 Nowacka Joanna SP Baszków 7 0 7 7 21
8 Szymczak Małgorzata SP Baszków 6 0 8 6 20
9 Krawczyk Daria SP Baszków 6 0 6 7 19
10 Nowacka Aleksandra SP Baszków 0 0 6 8 14
11 Ilnicka Aleksandra UKS Bila Zduny 0 0 6 5 11
  Połczyńska Weronika UKS Bila Zduny 0 0 5 6 11
13 Cypryńska Marcelina UKS Sprinter Szadek 8 0 0 0 8
14 Słomińska Wiktoria Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa Pogorzela 7 0 0 0 7
  Piechowiak Julia UKS Bila Zduny 0 7 0 0 7
16 Kieńska Katarzyna UKS Bila Zduny 0 0 6 0 6
  Szwed Nikola UKS Bila Zduny 0 0 0 6 6

Szkoła Podstawowa

 

Lp Nazwisko Imię Klub i miasto I II III IV Razem
1 Poczta Filip UKS Bila Zduny 7 12 9 12 40
2 Swora Piotr UKS Bila Zduny 6 9 12 9 36
3 Widera Kamil UKS Bila Zduny 9 10 8 8 35
4 Młynarczyk Szymon UKS Bila Zduny 7 7 8 10 32
5 Piszczek Dominik UKS Bila Zduny 6 6 10 7 29
6 Babijów Maciej UKS Bila Zduny 9 8 7 0 24
  Mądroszkiewicz Miłosz UKS Bila Zduny 12 0 6 6 24
8 Głownicki Konrad UKS Bila Zduny 0 6 6 8 20
9 Bała Krzysztof UKS Bila Zduny 10 9 0 0 19
10 Wiatrak Mateusz UKS Bila Zduny 0 0 9 6 15
11 Dudek Patryk UKS Bila Zduny 0 0 5 9 14
12 Wierzyk Damian UKS Bila Zduny 0 0 7 6 13
13 Sobański Mateusz UKS Bila Zduny 0 0 6 6 12
14 Kowalczyk Mateusz UKS Sprinter Szadek 8 0 0 0 8
  Świerzewski Remigiusz Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa Pogorzela 8 0 0 0 8
  Fluder Mikołaj UKS Bila Zduny 0 8 0 0 8
17 Robakowski Damian Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa Pogorzela 0 7 0 0 7
  Mikołajczyk Bartosz UKS Bila Zduny 0 0 0 7 7
19 Świerzewski Krzysztof Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa Pogorzela 6 0 0 0 6
  Kędziora Maksymilian Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa Pogorzela 6 0 0 0 6
  Fluder Łukasz UKS Bila Zduny 0 6 0 0 6
  Marcisz Dawid UKS Bila Zduny 0 0 6 0 6
23 Motyka Miłosz UKS Bila Zduny 0 5 0 0 5
  Łysiak Paweł UKS Bila Zduny 0 0 0 5 5
  Widera Grzegorz UKS Bila Zduny 0 0 0 5 5



Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS | Joomla templates.